http://www.aerowood-wpc-terasove-dosky.sk
Aerowood WPC
Informácie02/33046987
Povedali o nás
Janka Horenická
Veľmi pekne ďakujeme za rýchlu reakciu na náš dopyt, za milý a ochotný prístup. Terasa je super, nevyžaduje údržbu, je naozaj protišmyková, teda bezpečná aj pre deti.
Ďalej
Pavol Chrenko
S firmou sme spokojní. Komunikácia, realizácia, ústretovosť a neposlednom rade aj cena bola v poriadku. Reálne hodnotenie ukáže až čas a som zvedavý aké bude. :)
Ďalej
Tibor Horváth
Vždy sme chceli na našu terasu drevené dosky, ale neoľutovali sme, že sme si vybrali WPC. Ak berieme do úvahy náklady na pravidelnú údržbu drevených terás a riziko ich poškodenia, sú terasy z WPC výhodnejšie. A vyzerajú ako drevené. :)
Ďalej
Všetky názory

Fotogaléria   |   Videá   |   Dokumenty   |   Rady odborníkov   |   Kontakt

Impressum

Akékoľvek osobné údaje, ktoré návštevník tejto stránky poskytne vyplnením formulára alebo iným spôsobom, týmto dáva súhlas ku spracovaniu týchto údajov. Tieto osobné údaje majú napomôcť k zasielaniu informácií, o ktorých predpokladáme, že by Vás mohli zaujímať a byť pre Vás užitočné. Vaše informácie môžu byť prevedené na spracovanie a použité našou spoločnosťou, ale Vaše osobné dáta nepredávame, nerozširujeme a neposkytujeme inému subjektu.