http://www.aerowood-wpc-terasove-dosky.sk
Aerowood WPC
Informácie02/33046987
Povedali o nás
Janka Horenická
Veľmi pekne ďakujeme za rýchlu reakciu na náš dopyt, za milý a ochotný prístup. Terasa je super, nevyžaduje údržbu, je naozaj protišmyková, teda bezpečná aj pre deti.
Ďalej
Pavol Chrenko
S firmou sme spokojní. Komunikácia, realizácia, ústretovosť a neposlednom rade aj cena bola v poriadku. Reálne hodnotenie ukáže až čas a som zvedavý aké bude. :)
Ďalej
Tibor Horváth
Vždy sme chceli na našu terasu drevené dosky, ale neoľutovali sme, že sme si vybrali WPC. Ak berieme do úvahy náklady na pravidelnú údržbu drevených terás a riziko ich poškodenia, sú terasy z WPC výhodnejšie. A vyzerajú ako drevené. :)
Ďalej
Všetky názory

Fotogaléria   |   Videá   |   Dokumenty   |   Rady odborníkov   |   Kontakt

Žiadosť o cenovú ponuku na kompozitné dosky

Žiadosť o cenovú ponuku na kompozitné dosky
 

Vyplnením formulára môžete požiadať o individuálnu cenovú ponuku na kompozitné dosky. Zadajte, prosím potrebné údaje a pošlite žiadosť. Vo všeobecnosti za 2 pracovné dni obdržíte podrobnú predbežnú cenovú kalkuláciu na wpc terasové dosky e-mail-om v pdf formáte. Vašu žiadosť môžete poslať aj e-mailom.
 

Cena kompozitných dosiek neobsahuje prepravu, ale s prirážkou k cene si ju môžete objednať. Rozvoz sa zvyčajne uskutoční každý nepárny týždeň v piatok. O vykládku tovaru sa postára vodič a závozník za sumu 50€. Nakoľko si vstup, či prejazd vyžaduje povolenie, zaobstaráva to objednávateľ.
 

Naša spoločnosť sa zaoberá výhradne predajom, preto cena neobsahuje montáž kompozitných dosiek. Realizáciu výstavby Vám vedia zabezpečiť zmluvní partneri. 


Ceny montáže

 

Kontaktné údaje

Technické údaje

Veľkosť povrchu